Starostwo Powiatowe w Mońkach

Seminarium z cyklu „Regionalne platformy społeczne dla rozwoju usług społecznych i DI”

Zapraszamy na seminarium z cyklu „Regionalne platformy społeczne dla rozwoju usług społecznych i DI”

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Białymstoku oraz Lider projektu Regionalny Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych zapraszają na spotkanie, podczas którego będą poruszane następujące tematy:
  • proces przejścia z opieki instytucjonalnej do usług świadczonych w środowisku,
  • uczestnictwo zarówno samorządów lokalnych, jak sektora pozarządowego w realizacji polityki spójności UE, gdzie w nowym okresie programowania EFS+ przewidziano szczególne miejsce dla usług społecznych w nurcie deinstytucjonalizacji,
  • Rekomendacjach Krajowych, na bazie których wypracujemy Rekomendacje Regionalnie dla województwa podlaskiego uwzględniając specyfikę regionu.
Do udziału w Seminarium zapraszamy:
  • organizacje pozarządowe,
  • PES czy PS, które specjalizują się w świadczeniu usług społecznych a jednocześnie mogłyby zaangażować się w wypracowywanie i wdrożenie regionalnych rekomendacji w tym zakresie.
Seminarium odbędzie się 4 listopada 2022 r., w Hotelu 3 TRIO ul. Hurtowa 3, w Białymstoku, w godzinach 9.00-15.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego do 28 października 2022

Więcej informacji pod linkiem: https://www.wrzos.org.pl/aktualnosci/bialystok-zapraszamy-na-seminarium-z-cyklu-regionalne-platformy-spoleczne-dla-rozwoju-uslug-spolecznych-i-di/

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności