Starostwo Powiatowe w Mońkach

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka życzymy wszystkim strażakom, a szczególnie działającym na terenie powiatu monieckiego, dużo zdrowia i siły w pokonywaniu wyzwań osobistych i zawodowych, samych bezpiecznych akcji, po których można wrócić do domu oraz poczucia spełnienia z niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

W imieniu swoim i mieszkańców dziękujemy za Waszą oddaną służbę.

 

         Starosta Moniecki                                                                                                                                  Wicestarosta Moniecki

Błażej Buńkowski                                                                                                                                            Joanna Kitlas

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności