Starostwo Powiatowe w Mońkach

Bon na szkolenie 2022 - Rekrutacja

Uprzejmie informujemy, iż rozpoczynamy kolejną rekrutację do projektu „Kształtowanie i rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”.

Obecnie nabór prowadzony będzie oddzielnie na poszczególne powiaty.

TERMIN REKRUTACJI

Powiat Moniecki - 16 marca 2022 r. godz. 8.00

Nabór odbywać się będzie wyłącznie do poddziałania 3.2.2. . „Pozaszkolne formy kształcenia dorosłych”. Limit wniosków – 16.

Zapraszamy!!!

www.bon-szkolenie.pl

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności