kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Podlaskie EduInnowacje nagrodzone

Podlaskie EduInnowacje nagrodzone

W dniu 14 czerwca 2018r. miała miejsce uroczystość wręczenia nagród edukacyjnych w konkursie OPTINE organizowanym przez Oddział Podlaski Polskiego Towarzystwa Informatycznego. W kategorii instytucjonalnej wyróżnienie otrzymało Wydarzenie – Podlaskie Eduinnowacje 2017. Konferencję organizuje Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach.

Celem Podlaskich EDUinnowacji jest zaprezentowanie nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w edukacji oraz zachęcenie nauczycieli do wykorzystywania ich w pracy dydaktycznej.

W dniach 20-21 października odbędzie się kolejna edycja Podlaskich Eduinnowacji. Na uczestników czeka szereg wykładów i warsztatów dotyczących nowości technologicznych, platform edukacyjnych, aplikacji, przykładów pracy z urządzeniami mobilnymi oraz mediami społecznościowymi i ich pozytywnego wpływu na pracę z uczniami. Podczas konferencji oraz warsztatów można będzie zapoznać się z przykładami kreatywnych zadań gotowych do wykorzystania w czasie pracy z uczniami na zajęciach integrujących, wychowawczych, budujących współpracę w grupie.

Informacje dotyczące konferencji znajdują się na stronie internetowej www.eduinnowacje.pl

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00