kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Podziękowania za rozwój informacyjny e-administracja i e-zdrowie

Podziękowania za rozwój informacyjny e-administracja i e-zdrowie

21 grudnia 2017 roku podczas sesji  Sejmiku Województwa Podlaskiego uhonorowano samorządy i jednostki zdrowia publicznego, które w sposób szczególny działają na rzecz rozwoju społeczeństwa informacyjnego. Założenia  Programu Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego „e -Podlaskie”   koncentrują się na rozwoju pięciu osi priorytetowych, do których należą: sieci szerokopasmowe, e-biznes, e-edukacja, e-zdrowie, e-administracja. Wyróżnienia za wkład w rozwój e-administracji otrzymali: Urząd Miejski w Białymstoku, Starostwo Powiatowe w Mońkach i Starostwo Powiatowe w Białymstoku, Urząd Miejski w Knyszynie, a także  Park Krajobrazowy Puszczy Knyszyńskiej W Supraślu.
Podziękowania skierowano też do przedstawicieli placówek ochrony zdrowia – partnerów projektu „Podlaski System Informacyjny e-Zdrowie”, które na przestrzeni minionego roku działały aktywnie na rzecz osiągnięcia założonych rezultatów.
Wyróżniono SPZOZ w Mońkach, SPZOZ w Sokółce,  Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem, Szpital Wojewódzki im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży, SPZOZ w Sejnach i Białostockie Centrum Onkologii.  

Podziękowania za rozwój informacyjny składała Wicemarszałek Województwa Podlaskiego  Anna Naszkiewicz, okolicznościowe grawertony wręczała Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Agnieszka Aleksiejczuk

Źródło: http://wrotapodlasia.pl/pl/samorzad/samorzad/sejmik/xliv-sesja-sejmiku-wojewodztwa-podlaskiego-radni-uchwalili-budzet-na-2018-r.html

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00