kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku

To ostatni moment aby zgłosić drużynę do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którego organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Udział w turnieju jest bezpłatny a zapisy trwają tylko do 6 października 2017r.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie tej informacji do drużyn (szkół, uczniowskich klubów sportowych, klubów sportowych i podmiotów prowadzących działalność sportowo-edukacyjną) ze swojego powiatu i regionu. Dodatkowo załączamy informację jak w 4 prostych krokach zgłosić drużynę. Ten plik oraz zdjęcie można także zamieścić na stronach www.

Informacje do wszystkich zgłaszających drużyny:
Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju ( http://zpodworkanastadion.pl ) po kliknięciu na przycisk ‘Zgłoś drużynę’ lub bezpośrednio pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html po zalogowaniu się na swój profil. Jeżeli trener nie ma jeszcze założonego konta w portalu Łączy nas piłka, to musi się zarejestrować. Trenerzy, którzy takie konto posiadają, nie muszą zakładać nowego konta.

Trener lub nauczyciel może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek – oryginalną koszulkę treningową. Zespoły można zgłaszać do 30 września.

Aby drużyna mogła zagrać w Turnieju, trener musi wykonać 2 kroki rejestracji:
- Zgłosić drużyny (do 6 października).
- Zgłosić listy zawodników do każdej drużyny.

Wideo instrukcja zgłaszania drużyn znajduje się w tym miejscu:
http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/wideo-instrukcja-zglaszanie-druzyn-i-rejestracja-zawodnikow/586

Regulamin Turnieju:
Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem Turnieju, który wraz z innymi dokumentami turniejowymi  dostępny jest na stronie Turnieju pod adresem: http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki
 
Kto może brać udział w Turnieju:
W rozgrywkach uczestniczyć mogą: szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe, kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. Szkoły z jednej gminy mają możliwość wystawienia jednej wspólnej drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych, pod warunkiem że wszystkie te podmioty (szkoły) mają łącznie nie więcej niż 300 uczniów.

Aktualne kategorie wiekowe to:
U-8 – 2010 i 2011 – minimum 5 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10
U-10 – 2008 i 2009 – minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10
U-12 – 2006 i 2007 – minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

Zespoły chłopięce można uzupełnić o 2 zawodniczki – w przypadku kategorii U-8 - 2 dziewczynki, w przypadku kategorii U-10 i U-12 – 3 dziewczynki.

Jak co roku nowa edycja Turnieju będzie zarówno dla dzieci, jak i trenerów niezapomnianą piłkarską przygodą pełną sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości – prosimy o kontakt mailowy turniej@pzpn.pl lub pod numerem telefonu:

+48 (22) 55 12 281, (22) 55 12 282 i (22) 55 12 283 w godzinach 8:00-18:30 w dni robocze.

Ewa Szumowska
Koordynator projektów Grassroots
Departament Grassroots
Tel. stacjonarny: +48 22 55 12 226
E-mail: ewa.szumowska@pzpn.pl

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00