kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Nowi członkowie grupy zakupowej Powiatu Monieckiego

Nowi członkowie grupy zakupowej Powiatu Monieckiego

10 sierpnia br. w Starostwie Powiatowym w Mońkach odbyło się spotkanie członków grupy zakupowej Powiatu Monieckiego, której celem jest wspólne przeprowadzenie postępowania i udzielenia zamówienia publicznego na sprzedaż energii elektrycznej czynnej dla grupy na 2018 rok.

Podczas spotkania podpisany został stosowny aneks do porozumienia z dnia 19 maja 2017 r., zgodnie z którym do grupy zakupowej Powiatu Monieckiego, składającej się z samorządu Powiatu Monieckiego i sześciu gmin z terenu powiatu monieckiego dołączyły: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach, Gmina Tykocin, Gmina Suchowola, Gmina Sidra, Gmina Krynki, Gmina Sokółka, Gmina Janów i Gmina Zawady.

Powiększając grupę zakupową Powiatu Monieckiego o nowych uczestników został wzmocniony „potencjał zakupowy” grupy, efektem czego, łatwiej będzie otrzymać niższą cenę jednostkową energii elektrycznej w ramach przeprowadzonego postępowania. Dzięki utworzonej grupie zakupowej, po raz kolejny starostwo, urzędy gmin i jednostki organizacyjne JST zakładają, że będą płaciły niższą cenę za prąd, co przyczyni się do znacznych oszczędności finansowych samorządów.

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00