kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Podpisanie umowy na przebudowę drogi do Poniklicy

Podpisanie umowy na przebudowę drogi do Poniklicy

09 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Mońkach podpisano umowę pomiędzy Powiatem Monieckim, a Nadleśnictwem Knyszyn w Mońkach w sprawie realizacji wspólnego przedsięwzięcia  pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1400B”.

W imieniu Powiatu Monieckiego umowę podpisali Starosta Moniecki Andrzej Franciszek Daniszewski i Wicestarosta Moniecki Robert Sidorski. Ze strony Lasów Państwowych umowę podpisał Nadleśniczy Nadleśnictwa Knyszyn Krzysztof Dąbkowski.

W ramach wspólnej inwestycji Starostwo Powiatowe w Mońkach przebuduje drogę powiatową Nr 1400B na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 1399B (Knyszyn-Grądy-Zofiówka) do końca wsi Poniklica o długości ok. 1km. Środki na remont drogi przeznaczył Zarząd Powiatu w Mońkach oraz partnerzy inwestycji – Nadleśnictwo Knyszyn i Gmina Knyszyn. Szacowany koszt inwestycji wyniesie ok. 380 tys. zł. Inwestorem wiodącym jest Powiat Moniecki, który porozumiał się z Nadleśnictwem Knyszyn i Gminą Knyszyn, dzięki czemu inwestycja zostanie zrealizowana jeszcze w tym roku.

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00