kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Dotacja dla Powiatu Monieckiego

Dotacja dla Powiatu Monieckiego

W dniu 31 lipca 2017 roku Starosta Moniecki Andrzej Franciszek Daniszewski oraz Wicestarosta Robert Sidorski w imieniu Powiatu Monieckiego podpisali z Dyrekcją Państwowego Funduszu Osób Niepełnosprawnych Oddział Podlaski w Białymstoku, który reprezentowały Pani Dyrektor Grażyna Bogdańska oraz Małgorzata Kobylińska, umowy o realizację projektów w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”.

Powiat Moniecki otrzymał środki finansowe Funduszu na realizację projektu Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Mońkach „Szkoła bez barier” w ramach obszaru B programu. Na budowę podjazdu i przystosowanie pomieszczeń parteru budynku internatu szkoły pozyskano środki Funduszu w wysokości 50.000,00 złotych.

Dofinansowanie w kwocie 190.275,68 złotych otrzymał także Warsztat Terapii Zajęciowej w Mońkach  prowadzony przez Caritas Archidiecezji Białostockiej na projekt pn. „Zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych będących podopiecznymi Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mońkach” w ramach obszaru D programu.

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00