kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Dni Otwarte w ZSOiZ w Mońkach

Dni Otwarte w ZSOiZ w Mońkach

W dniach 29.03 - 31.03.2017 roku gościliśmy w naszej szkole uczniów klas III gimnazjów powiatu monieckiego.  W dwóch budynkach- przy ulicy Tysiąclecia i ulicy Szkolnej młodzież zapoznawała się z ofertą edukacyjną ZSOiZ  na rok szkolny 2017/2018. Gimnazjaliści mieli okazję uczestniczyć w pokazach doświadczeń z biologii, chemii, fizyki oraz geografii,  w przedstawieniu w języku angielskim pt „ Makbet”,  przygotowanym przez koło teatralne LO, a także wziąć udział w konkursie na najbardziej atrakcyjne zdjęcie zrobione podczas Dni Otwartych.
Na przyszłych uczniów ZSOiZ w Mońkach czeka bogata i atrakcyjna oferta kształcenia, wśród której znajdują się następujące propozycje:
- w Liceum Ogólnokształcącym klasy o profilu: humanistyczno-medialnym, biologiczno-chemicznym oraz politechnicznym,
- w Technikum klasy w zawodach: technik transportu kolejowego (nowość), technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik handlowiec i technik rolnik,
- w Szkole Branżowej klasy w zawodach: mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych, rolnik oraz oddział wielozawodowy.
Uczniów niepełnosprawnych zapraszamy do nauki w Szkole Przysposabiającej do Pracy.
 Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom z Gimnazjum w Jaświłach, Krypnie, Kalinówce Kościelnej, Jasionówce, Goniądzu, Trzciannem i Gimnazjum w Monkach za odwiedzenie naszej szkoły. Mamy nadzieję, że się wkrótce zobaczymy.

Zapraszamy

 

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00