kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Strona Główna :: Zaproszenie Jarmark w Goniądzu

Zaproszenie Jarmark w Goniądzu

Gminny Ośrodek Kultury w Goniądzu serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy oraz gości na trzeci Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. (sobota przed Niedzielą Palmową) na placu przed GOK w Goniądzu w godz. 10:00-15:00.
W Jarmarku weźmie udział ponad 30 wystawców, którzy zaprezentują swoje rękodzieło i produkty. Do nabycia będą różnorodne ozdoby wielkanocne – tradycyjnei współczesne pisanki, palmy wielkanocne, stroiki, koszyki małe i duże, kartki okolicznościowe, wyroby decoupage. Na odwiedzających czekać będą ciasta i ciasteczka świąteczne, wędliny, pasztety, kiełbasy, kartacze, sery korycińskie i sery kozie, chleby, jaja, miody, oleje tłoczone na zimno, przyprawy, zioła oraz przetwory z żurawiny. Ponadto, wśród stoisk znajdą się twórcy wyrobów szydełkowych i ręcznie szytych, drewnianych i ceramicznych.
Podczas imprezy będzie miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu pn. „Tradycyjne i współczesne jajka wielkanocne – 2017” organizowanego przez Młodzieżowe Centrum Edukacji i Readaptacji Społecznej w Goniądzu oraz Parafię Św. Agnieszki w Goniądzu.

źródło: GOK Goniądz

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00