kontrast: A A A

czcionka: A- A A+

tel. 85 727 88 00 e-mail: starostwo@monki.pl

biuletyn informacji publicznej

Jesteś tutaj: Zarządzanie Kryzysowe Powiatu Monieckiego

Aktualności
Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 47
Prognozuje się wzrost temperatury maksymalnej od 28°C, 31°C we wtorek do 34°C, 37°C w sobotę. W niedzielę temperatura maksymalna od 29°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 15°C, 18°C z wtorku na środę do 19°C, 22°C z soboty na niedzielę.

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

W dniu 25 maja w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Uczestnikami spotkania byli Członkowie Zespołu, a także Burmistrzowie, Wójtowie oraz pracownicy ds. zarządzania kryzysowego urzędów miejskich i gminnych z terenu powiatu monieckiego. Celem zebrania było omówienie tematów wynikających z „Planu pracy PZZK na 2015 rok”./przeczytaj więcej/

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ws. Gorączki Krwotocznej Ebola
W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w zakresie zagrożenia zachorowań na wirusową gorączkę krwotoczną Ebola na prośbę Wojewody Podlaskiego, w trybie pilnym, w dniu 22 października br. odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Mońkach, którego celem było dokonanie przeglądu sił i środków będących w dyspozycji jednostek samorządu terytorialnego, powiatowych służb, inspekcji i straży oraz możliwości ich użycia do działań przy zwalczaniu choroby a także dokonanie oceny przygotowania Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Mońkach.
Spotkanie dla producentów trzody chlewnej w sprawie ASF
W dniu 05 września br. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Mońkach ponad trzydziestu producentów trzody chlewnej z terenu powiatu monieckiego uczestniczyło w spotkaniu dotyczącym afrykańskiego pomoru świń. Czytaj więcej...
POSIEDZENIE POWIATOWEGO ZESPOŁU ZRZĄDZANIA KRYZYSOWEGO
W związku z wnioskiem Powiatowego Lekarza Weterynarii Pana Jerzego Trzonkowskiego, w dniu 20 sierpnia br. odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Mońkach, którego celem było omówienie zagadnień wynikających z realnego zagrożenia wystąpienia wirusa Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) na terenie powiatu monieckiego.

Starostwo Powiatowe w Mońkach
ul. Słowackiego 5a
19-100 Mońki
tel. 85 727 88 00